Mançevski negativ në testin për Covid-19

Must Read

Shumë lumenj nën mesataren për muajin shtator

Shumica e lumenjve në vend tek të cilët sot janë kryer matje hodrologjike, tregojnë ulje të niveleve...

Gjobiten 679 persona për mos mbajtjen e maskave

Policia ka gjobitur 679 qytetarë gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e vendit, në lidhje me...

Qeveria britanike mohoi se kryeministri Xhonson javën e kaluar ishte në Itali

Qeveria britanike sot i mohoi informacionet në disa media se kryeministri Boris Xhonson javën e kaluar ishte...
- Advertisement -

Ministri i Shoqërisë së Informacionit dhe Administratës, Damjan Mançevski në profilin e tij në Facebook njoftoi se ka rezultuar negativ ndaj Covid-19.

Ai në profilin e tij shkruan: Negativ dhe përfundimatar. Po dal, mjaftë ishte 5:0. Nga nesër kthehemi përsëri në veprim. Vendosni maska dhe mbani distancë. Mos lejoni që vera t’ju gënjejë, sidomos në vendet turistike.

Негативен и финално. Излегувам, доста беше. 5:0. ;)Од утре назад во акција. :)Чувајте се. Носете маска и држете дистанца. Нека не ве лаже летото, особено во туристичките места.

Gepostet von Damjan Manchevski am Sonntag, 26. Juli 2020
- Advertisement -

Shumë lumenj nën mesataren për muajin shtator

Shumica e lumenjve në vend tek të cilët sot janë kryer matje hodrologjike, tregojnë ulje të niveleve nën mesataren për muajin shtator.

Gjobiten 679 persona për mos mbajtjen e maskave

Policia ka gjobitur 679 qytetarë gjatë 24 orëve të kaluara në territorin e vendit, në lidhje me masën për mos mbajtjen e...

Qeveria britanike mohoi se kryeministri Xhonson javën e kaluar ishte në Itali

Qeveria britanike sot i mohoi informacionet në disa media se kryeministri Boris Xhonson javën e kaluar ishte në Itali, duke bërë të...

Tre vende kërkojnë nga BE-ja ndihmë ekonomike për Bjellorusinë

Presidentët e Lituanisë, Polonisë dhe Rumanisë do të kërkojnë nga liderët e Bashkimit Evropian të ofrojnë pako të përkrahjes për Bjellorusinë në...

LREM – Republika në lëvizje duroi mposhtje në zgjedhjet e pjesshme parlamentare

Zëdhënësi i Qeverisë franceze e ka minimizuar mposhtjen  e zgjedhjeve të pjesshme nga dita e mëparshme,  ku asnjë kandidat i partisë LREM ...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -