ZGJEDHJET

Mançester Junajted tenton ta bind Interin që ta mbajë Aleksis Sançezin

Must Read

Infektohet drejtoresha e Spitalit të Kumanovës Zaharieva: Stresi kronik dhe lodhja e bënë të veten

https://www.youtube.com/watch?v=ztxJNJmFcsA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0Auj8_lWLHbwsmusFLuLejdk3U0jwESy14WJ_86tSlIOAAqna44rre2gk Drejtoresha e Spitalit të Kumanovës, Snezhana Zaharieva është pozitive në koronavrius....

Premtimet e partive për sektorin privat, Visar Ademi: Deklarata të pamenduara mirë

https://www.youtube.com/watch?v=-6g6Bjb6k5I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2b2AkX0GEp1pGkkRwY99bEkaAspqyUrolOzl5WAFlann2tPx60abiEtYo Rritje të përfaqësimit të drejtë dhe adekuat të shqiptarëve përveç se...

ASH-AAA: BDI 18 vjet s’po mundet të ndërtojë një shkollë në Vizbeg, Ademi: Shkolla do të bëhet

https://www.youtube.com/watch?v=Oc4KU7NciQU&feature=youtu.be Ndërtimi i shkollës në Vizbeg ende nuk ka filluar.
- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Udhëheqësia e Mançester Junajted po tenton ta bind Interin që ta mbajë Aleksis Sançezin sezonin e ardhshëm, transmeton Skaj Italia.

- Advertisement -

“Djajt e Kuq” shpresojnë se klubi italian do ta vazhdojë huazimin e Sançezit për edhe një vit në Itali.

Interi do ta mbante sulmuesin kilian edhe një sezon, por është larg asaj që ta mbajë përgjithmonë.

Sançez u transferiua në “Old Traford” në fillim të vitit 2018, por asnjëherë nuk arriti t’i tregojë cilësitë që i ka treguar në fanellën e Arsenalit.

- Advertisement -

Në verën e vitit 2019, Antionio Konte e solli Sançezin në Inter, ku kiliani nuk, tregoi shumë, duke shënuar vetëm një gol në 16 ndeshje./MIA

- Advertisement -

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK -

Latest News

Premtimet e partive për sektorin privat, Visar Ademi: Deklarata të pamenduara mirë

https://www.youtube.com/watch?v=-6g6Bjb6k5I&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2b2AkX0GEp1pGkkRwY99bEkaAspqyUrolOzl5WAFlann2tPx60abiEtYo Rritje të përfaqësimit të drejtë dhe adekuat të shqiptarëve përveç se në sektorin publik këtë herë...

ASH-AAA: BDI 18 vjet s’po mundet të ndërtojë një shkollë në Vizbeg, Ademi: Shkolla do të bëhet

https://www.youtube.com/watch?v=Oc4KU7NciQU&feature=youtu.be Ndërtimi i shkollës në Vizbeg ende nuk ka filluar. U bënë vite që...

Mickoski: Me ripërtëritjen vijnë 1.000 projekte të cilat do ta përmirësojnë jetën e çdo qytetari

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski sot së bashku me bartësin e  listës së kandidatëve për deputetë në Njësinë e dytë zgjedhore Vllado...

Dimitrov: Raportet me fqinjët janë të rregulluar

https://www.youtube.com/watch?v=4TDZbm5bdik&feature=youtu.be Është tepër e rëndësishme ajo që Komisioni evropian ka qëndrim parimor në lidhje me gjuhën maqedonase...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -