Lyrical Son dhe Mc Kresha vijnë me këngë të re

TË FUNDIT

Dy reperët Lyrical Son dhe Mc Kresha nesër vijnë me një projekt të ri muzikor.

Ata paralajmëruar në rrjetet sociale se kënga e tyre e re titullohet “Dilem jashtë” dhe vjen bashkë me videoklip.

“A Ju Ka Marrë Malli? Nesër, MC Kresha & Lyrical Son – Dilem Jasht”, ka shkruar Lyrical Son në Instagram.

Kënga do të publikohet në ora 19:00./21Media

TË NGJAJSHME