Lukaku shpreson që Interi do të vazhdojë me fitoret në Ligën e Evropës

Must Read

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi...
- Advertisement -

Lojtari i Interit, Romelu Lukaku është i kënaqur me plasimin në çerekfinalen e Ligës së Evropës. Ai shënoi një nga dy golat në triumfin e mbrëmshëm ndaj Hetafes në finalen e tetë të luajtur në fushë neutrale në Gelzenkirhen, Gjermani.

“Ishte një ndeshje e vështirë kundër një skuadre që luan në mënyrë agresive. Por ne luajtëm mirë, mbrojtja bëri një punë të mirë, jam i lumtur që shënova një gol. Kristian Eriksen gjithashtu shënoi një gol të rëndësishëm, ne duhet të vazhdojmë në të njëjtën frymë”, deklaroi Lukaku për “Skaj Sport Italia”.

- Advertisement -

Tashmë po mendoj për ndeshjen tjetër. Ekipi po rritet dhe është e rëndësishme që të vazhdojmë t’i përmbahemi këtij mentaliteti, kësaj dëshire për t’u përmirësuar çdo ditë, shtoi Lukaku.

Kundërshtari tjetër i Interit në LE do të jetë fituesi i duelit, Glasgov Renxhers – Baer Leverkusen. 

- Advertisement -

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do t’i udhëheqë Lëvizja Besa do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi kreu i Lëvizjes Besa, Bilall...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi se deputetët opozitarë do t’i...

Kuvendi votoi ndryshimet Ligjore për arsimin fillor dhe të mesëm

Me 61 vota  "pro", asnjë "kundër" dhe 28 "abstenime", Kuvendi miratoi Ligjin për ndryshimet në Ligjin për arsimin fillor dhe me 61...

Parandalohet një incident i ri në Spitalin e Strumicës, pasi që një foshnje 9 muajsh ndërroi jetë

Pasditen e sotme rreth orës 16 në repartin për fëmijë pranë Spitalit të Strumicës ka ndërruar jetë një foshnje nëntë muajsh nga...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -