Lojtarët e Kosovës u provokuan nga tifozët e Greqisë

TË FUNDIT

Nuk kanë munguar tensionet ndërmjet tifozëve në Panthessaliko Stadium në Volos, ku po zhvillohet ndeshja ndërmjet Greqisë dhe Kosovës e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Rezultati i ndeshjes është 1 me 0 në favor të Greqisë.

Menjëherë pas golit, loja është ndërprere pasi ka pasur tensione në shkallët e stadiumit.

Fillimisht, tifozët e ekipit nikoqir fishkëllyen në momentin kur ishte duke u intonuar himni i Kosovës./21Media