Llalla: Goce Dellçevi ka vepruar si agjent bullgar për interesat e Bullgarisë!

TË FUNDIT

Mick Schumacher pjesë e ekipit “Haas”

Mick Schumacher, djali i kampionit të botës në Formula 1, Michael Schumacher, pritet të jetë pjesë e...

Qeveria miraton tekstin e Projekt-Ligjit për Agjencinë e Intelegjencës

Qeveria sonte në seancën e saj të 24-të e miratoi tekstin e Projektligjit për Agjencinë e Inteligjencës.

Dua Lipa dominon në nominimet kryesore të “Grammy Awards 2021”

Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë botërore, dominon në nominimet e “Grammy Awards 2021”.

Zvicër, sulm në një supermarket, policia nuk përjashton “motive terroriste”

Një grua zvicerane sulmoi dy gra të tjera, njërën me thikë, në një supermarket në Llugano, në...

Kinë, gjenden gjurmë virusi në paketimet në Dongguan

Autoritetet shëndetësore në qytetin Dongguan, në provincën kineze të Guangdong, zbuluan se dy kampionë të paketimeve ushqimore...

“Goce Dellçevi ka lindur në një pjesë që i themi Kilkis, është shkolluar në shkollat bullgare, i përkiste kishës së Bullgarisë, ishte mësues i Bullgarisë në fshatrat bullgar, në Shtip ka vepruar si agjent i Bullgarisë për shënimin e popullsisë dhe propagandën bullgare”, deklaroi në Click Plus historiani Arben Llalla.

https://www.facebook.com/tv21hd/videos/790513885059090

Llalla: Goce Dellçevi agjent bullgar për interesat e Bullgarisë!

Gepostet von TV21 am Mittwoch, 21. Oktober 2020

TË NGJAJSHME