Liverpool ia cakton çmimin Wijnaldum

Must Read

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend....

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të...
- Advertisement -

Liverpool thuhet se e ka informuar Barcelonën se ata duan 15 milionë funta për mesfushorin, Georginio Wijnaldum.

Menaxheri i emëruar së fundmi i Barcelonës, Ronald Koeman, i cili drejtoi Wijnaldum kur ishte në krye të ekipit kombëtar të Holandës, është i etur për të punuar përsëri me 29-vjeçarin, transmeton tv21.tv

- Advertisement -

Barcelona kishte shpresuar të nënshkruante kontratë me Wijnaldum për 10 milionë, por kjo nuk përputhet me çmimin e kërkuar të Liverpool.

Wijnaldum është në vitin e fundit të kontratës së tij dhe është i hapur për një transferim te Barcelona.

- Advertisement -

Barcelona tashmë ka sjellë Miralem Pjanic, por po kërkon përforcime të mëtejshme në mesfushë.

Wijnaldum u bashkua me Liverpool nga Newcastle në vitin 2016 dhe ka bërë 187 paraqitje.

- Advertisement -

Sezonin e kaluar Wijnaldum luajti një rol kryesor pasi Liverpool përfundoi pritjen e tyre të gjatë për të fituar titullin e kampionatit.

Sidoqoftë, atij ende nuk i është ofruar një marrëveshje e re dhe ekziston mundësia që ai të largohet para mbylljes së afatit kalimtar./21Media

- Advertisement -

Tentativë për vrasje!? Donald Trump-it i dërgojnë pako me helm

Një zarf që përmbante helm ricin që i ishte drejtuar Presidentit të SHBA, Donald Trump është gjetur para se të mbërrinte në...

Mot me diell dhe me vranësira të vogla lokale – temperatura deri 29 gradë

 Mot me diell me vranësira të vogla deri në mesatare lokale do të mbizotërojë sot në vend. Do të fryjë erë e...

ASH-AAA karton të kuq për zëvendësministrat? Abazi: S’kanë legjitimitet, do të punojnë vetëm për interesat partiake

Zëvendësministrat e rinj të propozuar nga Qeveria, nuk do të sjellin asnjë risi, por vetëm do të punojnë për interesat e tyre...

Bytyqi kundër Grubit dhe Zaevit, “Paratë publike nuk duhet të ndahen sipas përkatësisë etnike”

https://youtu.be/QVHD2o-kb-0 Propozimi i zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi që të subvencionohen kompanitë private të cilat do të...

Profesionet të ndryshme nga obligimet?! Zëvendësministrat të martën para deputetëve

https://youtu.be/KaiRwPjWwFY Në vend që të kenë fundjavë të lirë, deputetët do të duhet t’i lexojnë biografitë dhe...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -