Lejkersët do të mbajnë fanellë speciale për nder të Kobi Brajan

Must Read

Shtatë persona janë arrestuar në lidhje me sulmin jashtë ish-zyrave të revistës satirike “Charlie Hebdo” në Paris

Shtatë persona janë arrestuar në lidhje me një sulm jashtë ish-zyrave të revistës satirike “Charlie Hebdo” në...

​Henderson do mungojë ndaj Arsenalit, pritet të startojë Thiago

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në konferencë për mediat, ka konfirmuar se në ndeshjen kundër Arsenalit pritet...

Sekuestrohen 67 mijë e 850 paund në aeroport

Policia Kufitare e Shqipërisë ka goditur një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi, ku...
- Advertisement -

Ekipi më i mirë në Konferencën Perëndimore, Los-Anxhelos luan kundër Portland Trejlblejzers në xhiron e parë të plej-off-it në ligën NBA, ndërsa nëse shkojnë më tej, në pjesën tjetër të plej-ofot do të mbajnë fanella speciale për ndër të Kobi Brajantit.

Ashtu pohon Bred Tarner, gazetar i Los Anxhelos Tajms. Me sa duket, fanella do dalë në shitje më 24 gusht, që është datë simbolike sepse i prezanton të dyja numrat (24 dhe 8) të cilat Brajanti i ka mbajtur gjatë karrierës së tij në Lejkers.

- Advertisement -

Fanella për herë të parë ishte prezantuar në vitin 2018 dhe e ka dizajnuar Brajanti. Ajo është me ngjyrë të zezë, që përkujton në lëkurën e gjarprit, që është për nder të  pseudonimit “Mamba e Zezë”, që e kishte Brajanti. 

- Advertisement -

Shtatë persona janë arrestuar në lidhje me sulmin jashtë ish-zyrave të revistës satirike “Charlie Hebdo” në Paris

Shtatë persona janë arrestuar në lidhje me një sulm jashtë ish-zyrave të revistës satirike “Charlie Hebdo” në Paris.

​Henderson do mungojë ndaj Arsenalit, pritet të startojë Thiago

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp në konferencë për mediat, ka konfirmuar se në ndeshjen kundër Arsenalit pritet të mungojë kapiteni i skuadrës...

Sekuestrohen 67 mijë e 850 paund në aeroport

Policia Kufitare e Shqipërisë ka goditur një tjetër rast të mosdeklarimit të të hollave në kufi, ku është proceduar penalisht një 63-vjeçar...

Sanksionohen 210 shoferë në Shkup, 81 për shpejtësi të tejkaluar dhe 23 motoçiklistë

Në kuadër të kontrolleve të përforcuara në sferën e komunikacionit në territorin e Qytetit të Shkupit, policia dje shqiptoi gjithsej 210 sanksione,...

Kontrolle parandaluese falas me rastin e Ditës botërore të zemrës

Në organizim të Institutit të Shëndetit Publik sot do të organizohen disa aktivitete për ngritjen e vetëdijes te popullata në përgjithësi për...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -