Ledri tatuazhin e parë ia dedikoi vajzës

TË FUNDIT

Vajza, Poem Blu, e ka ndryshuar tërësisht jetën e çiftit Ledri Vula dhe Sara Hoxha. Ata po e shijojnë ndjenjën e të qenurit prindër.

Për vajzën që i ka ndryshuar jetën, Ledri ka bërë një gjestë të bukur të dashurisë. Ai tatuazhin e parë ia ka dedikuar vajzës.

Ledri në Instagram ka publikuar fotografi dhe video të tatuazhit, që është shoqëruar me një “firmë” të Poemës.

Reperi Ledri Vula dhe partnerja e tij, Sara Hoxha më 14 dhjetor janë bërë prindër për herë të parë./21Media

MARKETING I PAGUAR POLITIK