Ledri së shpejti me projekt të ri

TË FUNDIT

Rep-artisti i njohur, Ledri Vula sot ka bërë të ditur një lajm të mirë për fansat. Ai së shpejti do të publikojë këngën e tij të re.

Reperi përmes një postimi në instagram ka treguar se kënga e re e tij titullohet ”Don Mo”, shkruan tv21.tv

”Coming soon, ”Don Mo”, ka shkruar reperi krahas videos së publikuar në Instagram.

Kujtojmë që, ”Sot Sot Sot”, është projekti i fundit i Ledri Vulës. Kënga është publikuar më 25 dhjetor 2020 dhe deri tani në Youtube ka arritur mbi 2 milionë klikime./21Media

MARKETING I PAGUAR POLITIK