Laura Fazilu mposht xhudisten serbe Anja Obradoviq

TË FUNDIT

Pensilvania e konfirmoi fitoren e Bajdenit në zgjedhjet në SHBA

Pensilvania zyrtarisht e konfirmoi fitoren zgjedhore të demokratit Xho Bajden në shtet mbi Donald Trampin, një ditë...

Ahmeti: Gjykim ndaj UÇK-së, e jo ndaj individëve! “Gur mbas guri bëhet kalaja, fjalë pas fjale nis belaja”

https://youtu.be/_a_1XXERP0E Procesi gjyqësor që po zhvillohet në Hagë nuk është kundër individëve,...

Shteti do të paguaj 100 euro në ditë për pacient! “Malla Bogorodica” e Kamçevit Covid qendër e re

https://youtu.be/XbXU7NcmJDo Filloi që të pajiset me mjete mjekësore qendra e re kovid...

“Të dielën të mos punohet”! Shahpaska pret sugjerimet e ministreve përkatëse

https://youtu.be/zVBGld6aA_c Ministria e Punës dhe Politikë Sociale e ka dërguar te të...

“Jeta është brenda nesh, ne jemi brenda jetës”! Personat me nevoja të veçanta mbledhin para për të blerë karroca

https://youtu.be/ZlTHrXk831M “Jeta është brenda nesh, ne jemi brenda jetës”.  Me këtë moto...

Në Budapest sot është duke u zhvilluar dita e dytë e Grand Slamit ku janë duke garuar xhudistët kosovarë Laura Fazliu e Akil Gjakova.

Laura Fazliu shënoi fitore spektakolare ndaj xhudistes serbe, Anja Obradoviq. Ajo këtë meç e fitoi me ippon.

Laura Fazliu garon në kategorinë 63 kilogramë.

Kurse, në raundin e dytë Laura Fazilu do të përballet me hungarezen Szofi Ozbas./21Media 

TË NGJAJSHME