Lampard: Kepa Arisabalagan nuk e luajti ndeshjen e tij të fundit për Chelsea

Must Read

Zekiri, Llukarevska dhe Kadrija japin dorëheqje nga funksioni i deputetit

Deputetët Muhamed Zekiri dhe Sanja Llukarevska nga LSDM dhe Bajram Kadrija nga BDI kanë dhënë dorëheqje nga...

Instituti për Shëndet Publik do të bëjë 1000 testime në ditë, hapet repart i ri për testim

Përveç repartit ekzistues të pranimit, nga sot në Institutin e Shëndetit Publik do të funksionojë edhe një...

Mickoski kërkon nga Qeveria që të sëmurët kronikë të lirohen nga puna

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, ka bërë thirrje që personat me sëmundje kronike të lirohen nga puna,...

Menaxheri i Çellsit, Frank Lampard ka mbrojtur Kepa Arisabalagan nga kritikat, për të cilat ai tha se ishin të padrejta.

Ish lojtari i londinezve e la spanjollin në stol në ndeshjen e së shtunës kundër Uest Bromviç, ndërsa një ditë më parë finalizoi transferimin e portierit të Ren, Eduard Mendi.

Kepa bëri gabime mjaft serioze në dy ndeshjet e para të Premier Ligës dhe u zëvendësua nga Uili Kaballero.

“Definitivisht nuk do të them se ai luajti ndeshjen e tij të fundit për Çellsin. Mendoj se ishte periudhë e vështirë. Unë e di atë dhe ai e di atë. Sidoqoftë, sigurisht që nuk duhet të nxjerrim konkluzione. Përveç kësaj, ne duhet të kuptojmë se Kepa është djalë i ri. Mendoj se ishte pak e padrejtë që vëmendja ishte përqendruar tek ai. Duhet ta mbroj atë sepse e di që ai është djalë i mirë, ai luan me profesionalizëm absolut dhe përpiqet të bëjë më të mirën që mundet”, tha Lampard. 

Zekiri, Llukarevska dhe Kadrija japin dorëheqje nga funksioni i deputetit

Deputetët Muhamed Zekiri dhe Sanja Llukarevska nga LSDM dhe Bajram Kadrija nga BDI kanë dhënë dorëheqje nga funskioni i deputetit. Dorëheqjet vijnë...

Instituti për Shëndet Publik do të bëjë 1000 testime në ditë, hapet repart i ri për testim

Përveç repartit ekzistues të pranimit, nga sot në Institutin e Shëndetit Publik do të funksionojë edhe një repart tjetër i pranimit, me...

Mickoski kërkon nga Qeveria që të sëmurët kronikë të lirohen nga puna

Kryetari i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, ka bërë thirrje që personat me sëmundje kronike të lirohen nga puna, për shkak të siç thotë,...

Zaev për TV21: Nuk kam pasur kontakt direkt me Spasovskin, por do të testohem

Kryeministri i vendit Zoran Zaev për TV21 deklaroi se nuk ka pasur kontakt me ministrin e Punëve të Brendshme Oliver Spasovskin, por...

Jani Makraduli drejtor në Postat e Maqedonisë, Zhernovski në NP për Infrastrukturë Hekurudhore?

TV21 mëson se ish kryetari i Komunës Qendër, dhe ish zëvendësi i Ministrisë së Punëve të Jashtme, Andrej Zhernovski, do të jetë...

More Articles Like This