Ky është i dashuri i çikës së Nystret Muçiqit

МË SHUMË

TV21 drejtpërdrejt nga Kumanova/ Sa po respektohet ora policore e fundjavës?

Rrugë tërësisht të zbrazëta e tek-tuk diku kalon ndonjë makinë. Kështu duket qyteti i Kumanovës 18 orë pasi ka...

Italia nuk është më shteti evropian me më shumë të infektuar me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë e Spanjës kumtoi se në vend janë regjistruar 7.000 të infektuar të rinj me Kovid-19. Numri i...

2207 shtetas janë kthyer në vendlindje

Gjithsej 2,207 shtetas janë kthyer në Maqedoninë e Veriut nga vendet ku ishin bllokuar për shkak të krizës që...

Albiona zbulon lidhjen e saj

Vajza e këngëtarëve të mirënjohur të muzikës popullore, Nystret dhe Merita Muçiqit, Albiona pak minuta më parë bëri publike lidhjen e saj. Albiona publikoi një imazh të bukur me personin e zemrës, Muhamet Dudin, shkruan rtv21.tv

Në imazhin e publikua për 34 mijë e 700 ndjekësit e saj në instagram, ajo shihet tejet e lumtur pranë të dashurit të saj. Në imazhin e publikuar i dashuri-Albionës i ka komentuar, duke i shkruar “Tedua shpirt”, duke i shtuar një zemër, ndërsa vajza e këngëtarëve të mirënjohur ia ka kthyer “edhe un ty jetee”, duke i shtuar dy emoji të zemrave.

Kujtojmë që Nystret Muçiqi dhe Merita Spahiu-Muçiqi janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë tre fëmijë, Albatritin, Albionën dhe Enean./21Media

.

- Reklama -
- Reklama -

Lajmet më të reja

TV21 drejtpërdrejt nga Kumanova/ Sa po respektohet ora policore e fundjavës?

Rrugë tërësisht të zbrazëta e tek-tuk diku kalon ndonjë makinë. Kështu duket qyteti i Kumanovës 18 orë pasi ka...

Italia nuk është më shteti evropian me më shumë të infektuar me COVID-19

Ministria e Shëndetësisë e Spanjës kumtoi se në vend janë regjistruar 7.000 të infektuar të rinj me Kovid-19. Numri i përgjithshëm i të infektuarve me...

2207 shtetas janë kthyer në vendlindje

Gjithsej 2,207 shtetas janë kthyer në Maqedoninë e Veriut nga vendet ku ishin bllokuar për shkak të krizës që e solli virusi korona. Nga Ministria...

Aksion policor në Çair

Policia e Shkupit, më urdhër paraprak të gjykatës, më 4 prill ka bastisur shtëpinë dhe hapësirat e tjera të personit me iniciale B.Z, 29...

COVID-19 mbyll 30 qytetet të mëdha të Turqisë

Ndalohet hyrja dhe dalja prej 30 qyteteve të mëdha të Turqisë në kohëzgjatje prej 15 ditëve, publikoi në Tuiter gjatë fjalimit drejtuar popullit presidenti...
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com