Array

“Kukulla” e cila shërben në McDonald’s (Foto)

Must Read

Stuhia tropikale Beta po lëviz drejtë Teksasit dhe Luizianës

Stuhia tropikale Beta po iu afrohet brigjeve të Teksasit dhe Luizianës dhe ekziston frika se do të...

Bllokohet tentimi i SHBA-së për ta ndaluar UiÇet-in kinez

Gjykatësja amerikane Loren Biler e bllokoi tentimin e Qeverisë amerikane për ta ndaluar aplikacionin kinez për pagesë...

Grenell dhe 13 përfaqësues të Uashingtonit për vizitë në Prishtinë

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për bisedimet Kosovë-Serbi, Riçard Grenell sot do të qëndrojë në...
- Advertisement -

Wei Han Xu, një shërbyese e McDonalds-it e Tajvanit është bërë e famshme pasi që disa njerëz e fotografuan dhe e postuan në internet duke thënë se duket njëjtë si kukull. Me sytë e saj të mëdha ajo duket plotësisht si një kukull,kjo më së miri dëshmohet edhe në këto foto, shikojeni edhe vet a është vajzë apo kukull.

Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (4)

- Advertisement -

Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (5)

Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (1)

- Advertisement -

Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (2)

Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (3)

- Advertisement -

 

Kukulla e McDonaldsit ne Tajvan (4)

- Advertisement -

Stuhia tropikale Beta po lëviz drejtë Teksasit dhe Luizianës

Stuhia tropikale Beta po iu afrohet brigjeve të Teksasit dhe Luizianës dhe ekziston frika se do të sjellë shira të rrëmbyeshëm dhe...

Bllokohet tentimi i SHBA-së për ta ndaluar UiÇet-in kinez

Gjykatësja amerikane Loren Biler e bllokoi tentimin e Qeverisë amerikane për ta ndaluar aplikacionin kinez për pagesë dhe dërgim të mesazheve UiÇet...

Grenell dhe 13 përfaqësues të Uashingtonit për vizitë në Prishtinë

I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për bisedimet Kosovë-Serbi, Riçard Grenell sot do të qëndrojë në Prishtinë si pjesë e një...

Guteresh në Asamablenë e përgjithshme të KB-së do të angazhohet për armëpushim të përgjithshëm në botë deri në fund të vitit

Sekretari i përgjithshëm i KB-së, Antonio Guteresh, në fjalimin e tij vjetor në Asamblenë e përgjithshme të KB-së, do të kërkojë përsëri...

MASIT do ta prezantojë raportin për industrinë IKT në vend

Oda Ekonomike për Teknologji Informatike dhe të Komunikimit (MASIT) sot do ta prezantojë raportin e parë lokal për industrinë IKT në vend.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -