Ku do dalim sonte? Adrian Gaxha ka menduar për këtë në Point Retail Park CHA-CHA Bar

МË SHUMË

Pendarovski: Në historinë e shtetit, presidenti nuk është zgjedhur pa mbështetje nga të dy blloqet e mëdha

Në historinë e shtetit, presidenti i nuk është zgjedhur pa mbështetjen e cilitdo qoftë nga dy blloqet e mëdha,...

Dimitrov: Publikisht kërkova që të hetohet lajmi i rrejshëm për dorëheqje, dhe është dorëzuar kërkesë deri te PP

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se për lajmin e rrejshëm...

Ministri Dimitrov takohet me eurodeputetët Çollosh dhe Quçuk

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot u takua me eurodeputetët e grupit politik “Ripërtëritje e Evropës” Daçijan...
- Reklama -

Të shtunën mbrëma filloi me punë coffee bar restaurant CHA-CHA në Point Retail Park. CHA-CHA një vend ku mund të shijoni ushqimet e ndryshme të përgatitura nga mjeshtërit e kuzhinës, koktele të ndryshme dhe natyrisht qetësinë dhe bukurin e coffe bar restaurant CHA-CHA me të cilën pronari Adiran Gaxha është kujdesur deri në detajin e fundit për realizimin e këtij ambienti kaq të bukur.

 

  • Tags
  • 1
- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Pendarovski: Në historinë e shtetit, presidenti nuk është zgjedhur pa mbështetje nga të dy blloqet e mëdha

Në historinë e shtetit, presidenti i nuk është zgjedhur pa mbështetjen e cilitdo qoftë nga dy blloqet e mëdha,...

Dimitrov: Publikisht kërkova që të hetohet lajmi i rrejshëm për dorëheqje, dhe është dorëzuar kërkesë deri te PP

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se për lajmin e rrejshëm për gjoja dorëheqje të tij...

Ministri Dimitrov takohet me eurodeputetët Çollosh dhe Quçuk

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot u takua me eurodeputetët e grupit politik “Ripërtëritje e Evropës” Daçijan Çollosh nga Rumania, kryesues me...

 Pendarovski: Spastrimi në gjyqësi me ndihmën e ekspertëve të huaj

Presidenti Stevo Pendarovski është ithtar për proces të spastrimit në gjyqësi që do të realizohej me ndihmë ndërkombëtare edhe atë nga BE-ja. Pendarovski thotë...

Aktvendimi i tretë për “Syri i gjarprit”, katër të liruar dhe katër dhjetë dënime me kusht për të akuzuarit

Pas 13 viteve në labirintin e gjykatave – sot edhe një aktvendim për rastin “Syri i gjarprit”. Janë shqiptuar katër aktvendime për lirim dhe...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com