Kryeministri i Kosovës infektohet me virusin Covid-19

TË FUNDIT

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti është infektuar me virusin Covid-19. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Hoti në profilin e tij në “Fejsbuk”.

“Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të lehtë. Nga sonte jam në izolim për dy javët në vazhdim. Do të kryej obligimet nga shtëpia”, shkruan Hoti.

Të nderuar,Sot e kam bërë testin për covid-19 dhe kam rezultuar pozitiv. Nuk kam shenja, përveç një kollë shumë të…

Gepostet von Avdullah Hoti am Sonntag, 2. August 2020
MARKETING I PAGUAR POLITIK