Kristina Dimitrievska fituesja e “Miss Quarantine of the World”(VIDEO)

Must Read

Çegranasit në pritje të fushës së sportit! Komuna e Gostivarit dhe ARS ia hedhin fajin njëra-tjetrës

https://youtu.be/Q4_FXhlBS4Q Banorët e Çegranit ende janë në pritje të rikonstruimit të fushës...

TV21 në zonën e kuqe të klinikës infektive! Vetëm në 24 orët të fundit janë hospitalizuar tre pacientë të rinj

https://youtu.be/fh8r2tuCvAQ Jovica Paunoski, Gazetar TV21: Kjo prapa meje është...

Kritika për mësimin online! Inspektorati s’i ka verifikuar lëshimet, janë në vetëizolim

https://youtu.be/JAU8iVA1Dg0 Unioni i nxënësve të shkollave të mesme sot ka dalë me...
- Advertisement -

Për shkak të pamundësisë për tu organizuar një eveniment i vërtetë për zgjedhjen e më të bukurës në botë, për shkak të pandemisë me koronvirusin, sot vajzat nga e gjithë bota sfiduan online njëra tjetrën për çmimin ‘ Miss Quarantine of the World’. Ndonëse jo në një sallë të madhe me shumë publik, e pa ndonjë grim profesional, vajza nga vende të ndryshme të botës prezantuan vetën në kushte shtëpie. Me një konkurencë të madhe për “Miss Quarantine of the World” u shpall maqedonasja Kristina Dimtirievska. Në vendin e dytë u zgjodhë Elza Reksi, ndërsa në vendin e tretë Lara. Organizator i këtij evenimenti ishte Gecjan Fashion Group nga Prishtina, ndërsa bashkë organizatorë ishin edhe studio e modës Crnokrak dhe Tugce Sarykaja Dagistan nga Turqia. Mbrëmja finale u emitiua në RTV21 dhe në TV21.

- Advertisement -

Latest News

TV21 në zonën e kuqe të klinikës infektive! Vetëm në 24 orët të fundit janë hospitalizuar tre pacientë të rinj

https://youtu.be/fh8r2tuCvAQ Jovica Paunoski, Gazetar TV21: Kjo prapa meje është Klinika infektive. Çdo ditë numri...

Kritika për mësimin online! Inspektorati s’i ka verifikuar lëshimet, janë në vetëizolim

https://youtu.be/JAU8iVA1Dg0 Unioni i nxënësve të shkollave të mesme sot ka dalë me një sërë kritika për mënyrën...

Nga sonte deri të hënën orë policore! Qytetarët të revoltuar, Filipçe insiston për kontrolle më të ashpra

https://youtu.be/LEiNXM7EEU8 Lëvizja e lirë e qytetarëve zgjati vetëm 10 ditë. Pasi më 26 maj u shfuqizua, dje...

Zhelina ankohet për orën policore! Sejdiu: 10 ditët e fundit s’kemi asnjë rast me Covid-19

https://youtu.be/HgS4_YcY7gQ Zhelina ankohet deri te Qeveria se pse në Komunën e tyre është vendosur orë policore kur...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -