Kosovë, përleshje fizike mes të karantinuarve në Qendrën e Studentëve

TË FUNDIT

Mbrëmë rreth orës 23:00, disa persona që qëndrojnë në karantinë në Qendrën e Studentëve në Prishtinë janë përleshur fizikisht. Këtë e ka konfirmuar për 21Media, zëdhënësi i policisë për rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Rreth orës 23:00, në Konviktin nr. 3, në katin tre dhe katër, ka pasur disa probleme me disa persona që janë vendosur në karantinë aty.”, deklaroi Krasniqi.

Policia ka ndërrmarrë masat e duhura lidhur me rastin.

Lexo me shume: http://rtv21.tv/perleshje-fizike-mes-te-karantinuarve-ne-qendren-e-studenteve/

MARKETING I PAGUAR POLITIK