Konte: Shakhtar është kundërshtar i vështirë, por ne jemi të përgatitur

Must Read

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi...
- Advertisement -

Interi do të ketë ndeshje shumë të vështirë kundër Shakhtar Donetsk, por “zi- kaltrit” janë plotësisht të përgatitur për ballafaqimin e ardhshëm, deklaroi trajneri i ekipit, Antonio Konte.

Italianët sonte vonë do të takohen me Shakhtar Donetsk në Dyseldorf në gjysmëfinalen e tyre të parë ndërkombëtare që nga viti 2010.

- Advertisement -

“Ne e respektojmë Shakhtar sepse vitet e fundit ata kanë qenë klub shumë i qëndrueshëm. Ata duken si kundërshtari ynë më i ashpër në Ligën e Evropës për këtë vit. Do të jem i lumtur për Interin nëse klubi fiton trofeun. Nuk mendoj për arritjet e mia personale, sepse jam i zënë të bëj punën time. Ne jemi të përgatitur mirë për ndeshjen e ardhshme dhe do të jetë shumë e vështirë. Shakhtari ende përballet me kundërshtar të ashpër. Ne jemi të qetë dhe të gatshëm”, deklaroi Konte. 

- Advertisement -

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do t’i udhëheqë Lëvizja Besa do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi kreu i Lëvizjes Besa, Bilall...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi se deputetët opozitarë do t’i...

Kuvendi votoi ndryshimet Ligjore për arsimin fillor dhe të mesëm

Me 61 vota  "pro", asnjë "kundër" dhe 28 "abstenime", Kuvendi miratoi Ligjin për ndryshimet në Ligjin për arsimin fillor dhe me 61...

Parandalohet një incident i ri në Spitalin e Strumicës, pasi që një foshnje 9 muajsh ndërroi jetë

Pasditen e sotme rreth orës 16 në repartin për fëmijë pranë Spitalit të Strumicës ka ndërruar jetë një foshnje nëntë muajsh nga...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -