Array

Kompletohen gjysmëfinalet në Europa League

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Fiorentina, Sevilla, Napoli dhe Dnipro janë skuadrat që e kanë siguruar gjysmëfinalen në Champion League.

Ndeshja kryesore e ndeshjeve kthyese u zhvillua në Rusi ku Zeniti dhe Sevilla luajtën 2-2, por fal fitores në ndeshjen e parë Sevilla (2-1) u kualifikua në gjysmëfinale. Në ndeshjen tjetër Napoli luajti ndaj Wolfsburg 2-2, por rezultati i përgjithshëm nga dy ndeshjet është 6-3 në të mirë të italianëve.

- Advertisement -

Fiorentina është skuadra tjetër italiane që u kualifikua, pasi e mposhti në ndeshjen e dytë Dynamo Kyevin me rezultat 2-0. Fitorja 1-0 në gjysmëfinale e ka dërguar edhe Dnipron e cila e mundi Club Burgge.

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -