Klubi i futbollit Shkëndija e shkarkoi Osmanin

МË SHUMË

Qeveria miraton rekomandime për koronavirusin, “MSH të sigurojë urgjentisht pajisje mbrojtëse”

Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore në seancën e sotme, bazuar në rekomandimet e mbledhjes së mbrëmshme, miratoi disa...

Koalicioni AAA-ASH, ende s’e ka gati programin, analistët në Click Plus përplasen me Zejd Rexhepin

https://youtu.be/QDWaLAAjq3g Alternativa dhe Aleanca për Shqiptarët kanë nënshkruar koalicion parazgjedhor por ende nuk a kanë përpiluar programin zgjedhor. Kështu deklaroi...

Tri raste të dyshuara me koronavirus në QKUK

Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar për...
- Reklama -

Kampioni aktual i Maqedonisë së Veriut Klubi shqiptar nga Tetova, Shkëndija ka shkarkuar Qatip Osmanin nga detyra e trajnerit. Dita e shtunë ka shërbyer që klubi kuqezi të marr një vendim të madh shkaku i rezultateve negative në garat kualifikuese evropiane dhe në kampionatin maqedon. Shkëndija  ka njoftuar se ka vendosur të ndërpres bashkëpunimin me trajnerin Qatip Osmani, ndërsa ushtrues detyre do të jetë Erhan Selimi. Deri te shkarkimi erdhi, pasi klubi tetovar ka zhgënjyer në këtë fillim sezoni, duke marrë vetëm një pikë nga katër ndeshje dhe gjendet në vendin e fundit në tabelë.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Qeveria miraton rekomandime për koronavirusin, “MSH të sigurojë urgjentisht pajisje mbrojtëse”

Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore në seancën e sotme, bazuar në rekomandimet e mbledhjes së mbrëmshme, miratoi disa...

Koalicioni AAA-ASH, ende s’e ka gati programin, analistët në Click Plus përplasen me Zejd Rexhepin

https://youtu.be/QDWaLAAjq3g Alternativa dhe Aleanca për Shqiptarët kanë nënshkruar koalicion parazgjedhor por ende nuk a kanë përpiluar programin zgjedhor. Kështu deklaroi sekretari gjeneral i Alternativës, Zejd...

Tri raste të dyshuara me koronavirus në QKUK

Në Klinikën Infektive në QKUK, sot janë paraqitur 3 raste të dyshuara për koronavirus. Lajmin e ka konfirmuar për 21Media, zëdhënësi i QKUK-së, Shpend...

Kush bëri më shumë për kulturën? Përplasje mes partive shqiptare për projektet kulturore

https://youtu.be/W8EnP0oZKoc   Debat i ashpër në “ClickPlus” se kush bëri më shumë në këtë qeveri për kulturën shqiptare, BDI-ja apo Alternativa. Arben Llalla: “Z.Valmir ose duhet të...

Milloshovski dorëzon incizimin e fundit për Zaev, pret që PPTH të nisë procedurë para hetimore

https://youtu.be/7rwAh11Td44   Antonio Milloshovski deri në Prokurori dorëzoi edhe  audio incizimin e fundit që kishte për ish kryeministrin Zoran Zaev, në të cilën, sipas tij, Zaev,...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com