KF Shkëndija përshëndetet me futbollistin Agim Ibraimin

TË FUNDIT

Shqipëri, 4 humbje jete dhe 641 të infektuar me virusin korona

641 raste të reja dhe 4 humbje jete është bilanci i 24 orëve të fundit nga pandemia Covid 19...

Rooney emërohet trajner i Derby County

Klubi i Futbollit Derby County ka njoftuar emërimin e Wayne Rooney si trajneri i ri i klubit. 35-vjeçari merr...

KE-ja është për vendosjen e vërtetimit evropian për vaksinim

BE-ja mbështetë vendosjen e vërtetimit për vaksinim kundër koronavirusit të ri që do të ishte “njohur në mënyrë të...

Biden zbuloi paketën e ndihmës 1.9 trilion dollarë

Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) Joe Biden ka zbuluar paketën e ndihmës prej 1.9...

Kosovë, 7 viktima dhe 296 raste të reja me Covid-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës sot informoi se gjatë 24 orëve të fundit vdiqën shtatë persona që...

Agim Ibraimi nuk është më pjesë e kuqezinjëve, pasi me marrëveshje të dyanshme ndërpritet bashkëpunimi, kanë njoftuar nga KF Shkëndija.

“KF Shkëndija komunikon ndërprerjen e bashkëpunimit me Agim Ibraimin. Kryesia dhe futbollisti me marrëveshje të dyanshme kanë vendosur se ndarja në këtë moment është në interes të të dy palëve”, njoftuan nga klubi, transmeton TV21.

KF Shkëndija me këtë rast falënderoi Agim Ibraimin për kontributin e dhënë në periudhën që ishte pjesë e kuqezinjtë, duke i uruar gjithë të mirat në të ardhmen.

  • Tags
  • 4

TË NGJAJSHME