Kënga e re e Elvanës dhe Capital T “Flakë”

TË FUNDIT

Dy nga artistët më në zë të muzikës shqiptare, Capital T dhe Elvana Gjata kanë ardhur me një bashkëpunim “Flakë”.

“Flake” titullohet kënga që Elvana dhe Trimi publikuan sot në orët e para të ditës. Këtij projekti artistët ia kanë realizuar edhe një vidoklip, ku shihet se janë përkujdesur deri në detajin e fundit.

“Fustani” dhe “Lejla” janë dy prej projekteve që kanë sjellë artistët, të cilët u shndërruar menjëherë në hite./21Media

MARKETING I PAGUAR POLITIK