Array

Kardashian mjeshtre e veshjeve njëngjyrëshe

Must Read

Dimitrovi në vizitën e parë pune zyrtare në Bruksel

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov , sot 22 shtator (e martë) do të qëndrojë...

Mot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga mesdita...

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do...
- Advertisement -

Kim Kardashian tashmë është shndërruar edhe në një ikonë të stilit. Ylli i reality shoë-t “Keeping up with the Kardashians” e cila në Instagram numëron plot 30 milion ndjekës, është bërë personi që çdo stilist kërkon ta veshë dhe që çdo femër kërkon t’i dijë sekretet e bukurisë

Në veshje ajo preferon një paletë ngjyrash neutrale ose ngjyrat bazë. Ajo rrallë herë guxon me dizenjot apo ngjyrat e forta dhe së fundmi Kim po eksperimenton gjithnjë e më tepër me ngjyrën bezhë që e bën të duket tepër elegante. Ajo madje arrin të kombinojë në perfeksion një veshje njëngjyrëshe, gjë që me siguri e ka arritur nëpërmjet këshillave nga miqtë e saj stilistë, si Olivier Rousteing (stilisti i Balmain) dhe Riccardo Tisci (stilisti i Givenchy).

- Advertisement -

Dimitrovi në vizitën e parë pune zyrtare në Bruksel

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov , sot 22 shtator (e martë) do të qëndrojë në vizitë pune në Bruksel...

Mot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare. Nga mesdita në pjesët perëndimore do të...

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do t’i udhëheqë Lëvizja Besa do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi kreu i Lëvizjes Besa, Bilall...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi se deputetët opozitarë do t’i...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -