Tetovë TV21 dëshmitar, zbulohen 10 emigrantë në terminalin doganor

Must Read

Dislokimi i bastoreve, Besimi premton Projekt/Ligj të ri

https://youtu.be/0o3WxJSWFE4 Problemi me dislokimin e bastoreve mbetet akoma i pazgjidhur. Ndonëse janë...

Kërçovë, Lumi “Sushica” premtim vetëm në letër! Dehari: Vitin e ardhshëm do të konkurrojmë për këtë projekt

https://youtu.be/gU-ike3LWXQ Kështu duhej të duket Lumi “Sushica” i cili kalon përmes qytetit...

“Kodra e Diellit”, me rrugë të shkatërruara, deponi në vend të parkut nacional

https://youtu.be/L1A_M8voBjY Me gropa në çdo cep është e mbushur rruga që të...
- Advertisement -

Ekipi i TV21 në terminalin doganor të Tetovës, është dëshmitar i një operacioni policor, ku u zbuluan disa emigrantë!

Ata u gjetën në një kamion me targa të Tetovës!

- Advertisement -

Sipas ekipit dëshmitar të TV21, nga kamioni kanë zbritur afro 10 emigrantë, ndërsa operacioni policor ende po vazhdon.

TV21 mëson nga dëshmitarët tjerë në terminal, se emigrantët u zbuluan “nga zhurma që bënin nga brenda kamionit”!

- Advertisement -

Policia në vendngjarje nuk konfirmon numrat dhe as pohimet e dëshmitarëve dhënë për TV21, meqë s’kanë përfunduar operacionin.

Nxirren emigrantët nga kamioni me targa të Tetovës

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 13. August 2020

(vijojnë informacione shtesë)

- Advertisement -

- Advertisement -
  • Tags
  • 5

Dislokimi i bastoreve, Besimi premton Projekt/Ligj të ri

https://youtu.be/0o3WxJSWFE4 Problemi me dislokimin e bastoreve mbetet akoma i pazgjidhur. Ndonëse janë dhënë shumë premtime, pikat e...

Kërçovë, Lumi “Sushica” premtim vetëm në letër! Dehari: Vitin e ardhshëm do të konkurrojmë për këtë projekt

https://youtu.be/gU-ike3LWXQ Kështu duhej të duket Lumi “Sushica” i cili kalon përmes qytetit të Kërçovës.

“Kodra e Diellit”, me rrugë të shkatërruara, deponi në vend të parkut nacional

https://youtu.be/L1A_M8voBjY Me gropa në çdo cep është e mbushur rruga që të shpien drejt lagjes së vikend...

4 viktima, 178 raste të reja me Covid-19 dhe 71 të shëruar

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 1368 testime të realizuara, 178 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Ujëra të zeza rrjedhin nëpër rrugë në Cërniçe, banorët druajnë nga sëmundje ngjitëse

https://youtu.be/GyB6oWV6JPw Dy ditë me radhë rrjedhin ujëra të zeza nëpër rrugë, ndërsa në shtëpi nuk kanë ujë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -