Juventusi i bën ofertë Duvan Zapatës

Must Read

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me...

Në Kosovë ndihmë pa pagesë për mësues dhe nxënës

Për të ndihmuar mësimin nga distanca KALLXO.com ka lansuar platëformën e asistencës online për mësues dhe nxënësit.

Osmani në Bruksel në takime me përfaqësues të lartë të institucioneve të BE-së

Shkup, 28 shtator – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani që sot ndodhet për vizitë dyditore...
- Advertisement -

Juventus ka bërë një ofertë për sulmuesin e Atalanta, Duvan Zapata këtë verë.

Juve kanë qenë të lidhur me Alexandre Lacazette dhe Raul Jimenez javët e fundit, megjithatë i preferuari për rolin e sulmuesve është Arkadiusz Milik.

- Advertisement -

Bisedimet me Napolin raportohet se kanë vazhduar, megjithatë vlerësimi i tyre prej 50 milionë euro shihet si shumë i pjerrët, duke e lënë Juve të kërkojë alternativa, transmeton tv21.tv.

Corriere dello Sport sugjeron që Juve i kanë bërë një ofertë 30 milionë euro Atalantas për sulmuesin e tyre në formë, Duvan Zapata që do të përfshinte kartonin e portierit Mattia Perin, i cili është pronë e Juventusit, por luan i huazuar te Genoa./21Media

- Advertisement -

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me masën për mosmbajtje tw mjeteve...

Në Kosovë ndihmë pa pagesë për mësues dhe nxënës

Për të ndihmuar mësimin nga distanca KALLXO.com ka lansuar platëformën e asistencës online për mësues dhe nxënësit. Në kuadër...

Osmani në Bruksel në takime me përfaqësues të lartë të institucioneve të BE-së

Shkup, 28 shtator – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani që sot ndodhet për vizitë dyditore pune në Bruksel, ku do...

Sot thuhen fjalët përfundimtare për rastin “Dhuna në Qendër”

Gjyqi për dhunën para Komunës së Qendrës në qershor 2013 vazhdon sot me fjalët përmbyllëse të palës mbrojtëse. Në...

Tërmet i ri në afërsi të Malit të Shenjtë

Tërmet me fuqi prej 4.6 ballëve sipas Rihterit, është regjistruar shkurt pas orës 7 sot në mëngjes sipas kohës lokale në pjesën...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -