Jonida dhe Besniku festojnë njëvjetorin e martesës

Must Read

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës.

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në...
- Advertisement -

Aktorja e mirënjohur, Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krapi sot festojnë njëvjetorin e martesës. Në këtë ditë të veçantë për çiftin, aktorja ka publikuar një fotografi të veçantë nga dasma e tyre madhështore dhe i ka dedikuar një shkrim të bukur. “Si sot nje vit me pare, u kenaqa shume, po shume ne nje dasem, qe rezultoi te ishte e imja. Faleminderit miq qe na e keni bere kete dite te paharruar. Pacim edhe 100 pervjetore bashke zemer!”, shkroi ajo krahas fotografisë. Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi u martuan në shtator të vitit 2019, ndërsa në muajin qershor u bënë me një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Emi./21Media

- Advertisement -

Dimitrov takohet me Ambasadorin e Holandës Jan Kop

Zëvendëskryetari i Qeverisë për Çështje Evropiane, Nikolla Dimitrov sot realizoi takim me Ambasadorin e Mbretërisë së Holandës në vend, Dirk Jan Kop,...

10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës, Mainz shkarkon trajnerin

Mainzi ka shkarkuar menaxherin Achim Beierlorzer vetëm 10 ditë pasi filloi sezoni i ri i Bundesligës. Shkarkimi i...

Ante Rebic synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin me Interin

Sulmuesi i Milanit Ante Rebic ka pësuar një lëndim të rëndë, por ai synon të jetë në dispozicion të trajnerit për ballafaqimin...

Afganistan, sekuestrohen 4 tonë nitrat natriumi

Policia në Afganistan ka sekuestruar katër tonë nitrat natriumi, një kimikat që mund të përdoret për të prodhuar eksploziv, që është një...

Aprovohet projekti infrastrukturor për aksin rrugor Ropalcë-Mateç

Zv/ministri i Transportit dhe Lidhjeve Bekim Rexhepi për TV21 ka deklaruar se është aprovuar projekti infrastrukturor për aksin rrugor Ropalcë-Mateç.
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -