Array

“Jo të gjithë pas Kim Kardashian”

Must Read

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka...
- Advertisement -

Jo të gjithë lenë kokën pas Kim Kardashian. Ndonëse është ndër femrat më të famshme në botë, një portal hebre ultra -ortodoks në Izrael, Kikar HaShabbat, në mënyrë të dukshme e ka hequr Kim nga një foto e shkrepur në Jeruzalem, gjatë kësaj jave.

Sipas ET Online, Kim po darkonte në një restorant së bashku me bashkëshortin Kanye Ëest dhe kryebashkiakun e Jeruzalemit. Por në foton e postuar në portalin hebre, Kim është mbuluar me anë të një fature, ndërsa në shkrim ajo përmendet si “gruaja e Ëest” dhe jo në emër.

- Advertisement -

“Kim Kardashian është simbol i pornografisë”, shpjegoi botuesi i ëebsite –it informativ për AP, ndërsa tha se e gjithë fama e saj shpreh kulturën pornografike perëndimore dhe se kjo është diçka tepër e shëmtuar, që faqja që ai drejton, dëshiron ta mbajë sa më larg lexuesit.kim 2kim 1demonstrojnë heqjen e fotos se Kim Kardashian)

- Advertisement -

Dhanë shporetin, morën kondicionerë, 4060 aplikime për subvencion për inverterë

https://youtu.be/pJg-4TXQHvU Dhjetëra shporetë u mblodhën në oborrin e shkollës së mesme të Sarajit. Qytetarët...

Qeveria kërkon heqjen e Portës “Maqedonia”, njëjtë pritet të hiqet edhe monumenti për Nënë Terezën dhe anijet në Vardar

https://youtu.be/HI8JrHp5iUU “Kjo është Porta “Maqedonia” në qendër të Shkupit. U ndërtua në kuadër të projektit “Shkupi 2014”,...

Ushqehet nga bagëtitë që ka, i vetëm e me kushte të rënda, pa rrymë e pa ujë

https://youtu.be/kHrOl_DFdGw Ky është Grujiq Borçe.Jeton në lagjen Përzhinë të Shkupit. I ka shumë qejf kafshët dhe shpezët.E...

Banorët e Butelit kërkojnë poliklinikë, Smilevski: Startojmë vitin e ardhshëm

https://youtu.be/3kiWlhb0ofY Me sirenat dhe bori të veturave në targat e të cilave shkruante poliklinikë, banorët e Butelit...

Katër denarë për një kilogram rrush, vreshtarët të revoltuar, ministri Hoxha qetëson

https://youtu.be/kvM_tDdh0oU Cilësia e dobët e rrushit këtë vit shkaktoi probleme, por edhe përkundër kësaj shteti do të...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -