Jahoski: Nuk ka ndarje mes deputetëve të BDI-së

Must Read

Mickoski: Ofrova Kongres të jashtëzakonshëm në të cilën unë nuk do të jem kandidat për kryetar, por u refuzua

Pas mbledhjes së Komitetit Qendror, kryetari i VMRO-DPMNE-së doli me deklaratë për media. Ai theksoi se ka...

Grubi – Bregu: Bashkëpunimi rajonal është mundësi për integrim më të shpejtë në BE

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi sot realizoi takim...

​Grenell: Zhvillimi ekonomik do të ndryshojë peizazhin politik të rajonit

Ka përfunduar takimi i kryeministrit të Kosovës me delegacionin amerikan dhe emisarin Richard Grenell.
- Advertisement -

Deputeti Ismail Jahoski, nga radhët e BDI-së theksoi se nuk ka njohuri se kur do të mbahet seanca konstituive për zgjedhjen e kryeparlamentarit Talat Xhaferi.

Seanca me shumë gjasa nuk do të mbahet sot për shkak të mungesës së deputëve të VMRO-DPMNE-së dhe BDI-së.

- Advertisement -

Jahoski i pyetur se a është e vërtetë se brenda BDI-së ka ndarje mes deputetëve, ai shkurt u përgjigjë se nuk ka diçka të tillë./TV21

- Advertisement -
  • Tags
  • 4

Mickoski: Ofrova Kongres të jashtëzakonshëm në të cilën unë nuk do të jem kandidat për kryetar, por u refuzua

Pas mbledhjes së Komitetit Qendror, kryetari i VMRO-DPMNE-së doli me deklaratë për media. Ai theksoi se ka ofruar të mbaj Kongres të...

Grubi – Bregu: Bashkëpunimi rajonal është mundësi për integrim më të shpejtë në BE

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe marrëdhënie mes bashkësive, Artan Grubi sot realizoi takim me sekretaren e përgjithshme të...

​Grenell: Zhvillimi ekonomik do të ndryshojë peizazhin politik të rajonit

Ka përfunduar takimi i kryeministrit të Kosovës me delegacionin amerikan dhe emisarin Richard Grenell. Emisari i presidentit Donald...

Protesta e dytë e nënave në pushim të lindjes dhe e prindërve të fëmijëve deri gjashtë vjeç

Nënat e fëmijëve deri në moshën gjashtëvjeçare dhe ato të cilat janë në pushim të lindjes, sot pasdite sërish dolën në protestë...

Pasqyrë ditore të gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të reja, në botë me koronavirusin e ri deri më tani janë infektuar  31.345,441 persona. Prej tyre kanë vdekur...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -