Array

Ja si u rrëzua aeroplani në Britani(Foto)

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Një avion që merrte pjesë në një shfaqje ajrore u rrëzua dje në jug të Anglisë mbi një rrugë duke goditur disa automjete dhe duke shkaktuar 11 të vdekur.

Këto janë edhe disa fotografi që paraqësin momentin e rrëzimit të aeroplanit që janë publikuar nga Daily Mail dhe që gjithashtu tregojnë edhe disa nga viktimat.

Siç u raportua edhe më herët, deri tani janë regjistruar 11 viktima si pasojë e kësaj ngjarjeje. Raportohet se në mesin e viktimave janë edhe dy futbollistë të Worthing United dhe një trajner.

- Advertisement -

Rreth 20 mijë spektatorë ndodheshin në afërsi të zonës kur ndodhi përplasja.Avioni-3-Britani.jpg 4 Avioni-4-Britani.jpg 5 avioni-Britani.jpg 1 Avioni-Britani-2.jpg 3

 

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -