Array

Ja lojtarët më të fauluar në Premier League

Must Read

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo...
- Advertisement -

Ja lojtarët më të fauluar në Premier LeagueJanë publikuar edhe top 10 lojtarët më të fauluar në Premier Leaguen angleze deri tani. Kësaj liste i prinë anëtari i Chelseat, Eden Hazard.
10. Remy Cabella , Newcastle United, 49 herë
9. Connor Wickham, Sunderland, 50 herë
8. Stephane Sessegnon, WBA, 53 herë
7. Santi Cazorla, Arsenal, 54 herë
6. Gabriel Agbonlahor, Aston Villa, 56 herë
5. Steven Naismith, Everton, 58 herë
4. Sadio Mane, Southampton, 60 herë
3. Alexis Sanchez, Arsenal, 61 herë
2. Raheem Sterling, Liverpool, 77 herë
1. Eden Hazard, Chelsea, 94 herë.

- Advertisement -

Memorandumi nuk do të ndikojë në negociatat?Holshtajn: Bullgaria t’i zgjidhë çështjet në mënyrë bilaterale

https://youtu.be/bpuDiX-k1bM Presioni i Bullgarisë përmes memorandumit deri te vendet anëtare të BE-së të ndikojë që interpretimet bullgare...

Ministri me premtime të njëjta, “Programi për ambient jetësor i mirë vetëm në letër”

https://youtu.be/2m6zRZ0jE5w Për ndotjen, shpëtimin e ambientit jetësor dhe ekologjinë e cila çdo ditë e më shumë është...

Konfirmohen dënimet me burg për “Tankun”, Jankullovska do të shkojë në burg, Gruevski mbetet në Budapest

https://youtu.be/1gIbSTVFia4 Refuzohen ankesat e tre të dënuarve për blerjen e Mercedesit luksoz prej 600 mijë eurove –...

“Stop Rusino” kërkon mbylljen e deponisë, Nuredini: Edhe për disa vite Rusino e hapur!

https://youtu.be/RCGqvEZnlp8 Deponia Rusino vazhdon të jetë e bllokuar  nga aktivistet e lëvizjes “Stop Rusino” Kërkojnë që kjo...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -