Itali, makina përplaset me kamionin plagosen tre shqiptarë

МË SHUMË

Emery tregon arsyen përse e zëvendësoi Ceballos-in

Çfarë ndikoi në vendimin e Emery? Çfarë ndikoi në vendimin e Emery? Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka treguar arsyen përse...

Calderon: Tension i madh mes Perez e Zidane

Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon ka thënë se është rritur tensioni mes Florentino Perez dhe Zinedine Zidane. Ka pasur...

Calderon: Tension i madh mes Zidane e Perez

Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon ka thënë se është rritur tensioni mes Florentino Perez dhe Zinedine Zidane. Ka pasur...

Ditën e sotme në Itali gjegjësisht në autostradën A14 një makinë është përplasur me një kamion me të cilët kanë mbetur të lënduar tre shqiptarë. Të tre personat janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetë.

 

- Advertisement -

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Lajmet më të reja

Emery tregon arsyen përse e zëvendësoi Ceballos-in

Çfarë ndikoi në vendimin e Emery? Çfarë ndikoi në vendimin e Emery? Trajneri i Arsenalit, Unai Emery ka treguar arsyen përse...

Calderon: Tension i madh mes Perez e Zidane

Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon ka thënë se është rritur tensioni mes Florentino Perez dhe Zinedine Zidane. Ka pasur shumë spekulime që ka shumë...

Calderon: Tension i madh mes Zidane e Perez

Ish-presidenti i Real Madridit, Ramon Calderon ka thënë se është rritur tensioni mes Florentino Perez dhe Zinedine Zidane. Ka pasur shumë spekulime që ka shumë...

Kosova rrëmbeu medalje në Maltë

Përfunduan garat individuale të pingpongut në turneun ndërkombëtar në Maltë që rezultoi edhe me një medalje për Kosovën. Kreshnik Mahmuti fitoi medaljen e bronztë në...
video

Protestë kundër paraleleve në shqip, Drejtori vonohet me kërkesën për hapjen e paraleleve shqipe

https://youtu.be/lPAHhKneK1A Pas thirrjes që bënë dje për të dalë në protesta kundër hapjes së paraleles në gjuhën shqipe, sot herët në mëngjes prindërit e fshatit Jurumleri...
- Reklama -

More Articles Like This

- Reklama -
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com