Ibrahimoviç pozitiv me Covid-19

Must Read

Kinë, 60% e autobusëve janë elektrikë

60 për qind e autobusëve në qarkullim në Kinë janë zëvendësuar me mjete elektrike, një rritje krahasuar...

Gjobiten 411 vozitës në Shkup, prej tyre 83 për tejkalim të shpejtësisë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar gjithsej 411 sanksione, mes të...

VMRO-DPMNE kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

Një e treta e të testuarve gjatë 24 orëve janë pozitivë ndaj Kovid-19. Kjo do të thotë...

Zlatan Ibrahimović ka rezoltuar pozitiv për Covid-19 pas një raundi të dytë të provave të shtupave përpara ndeshjes së sotme kundër Bodø / Glimt.

Klubi ka informuar autoritetet përkatëse dhe lojtari është vendosur menjëherë në karantinë në shtëpi. Të gjithë anëtarët dhe stafi tjetër i ekipit kanë rezultuar negativ./21Media

Kinë, 60% e autobusëve janë elektrikë

60 për qind e autobusëve në qarkullim në Kinë janë zëvendësuar me mjete elektrike, një rritje krahasuar me 20 për qind të...

Gjobiten 411 vozitës në Shkup, prej tyre 83 për tejkalim të shpejtësisë

Në territorin e Qytetit të Shkupit gjatë ditës së djeshme janë shqiptuar gjithsej 411 sanksione, mes të cilave 83 janë kundërvajtje për...

VMRO-DPMNE kërkon dorëheqjen e ministrit Filipçe

Një e treta e të testuarve gjatë 24 orëve janë pozitivë ndaj Kovid-19. Kjo do të thotë se çdo i treti i...

Nga hapja e shkollave me prani fizike janë infektuar 40 nxënës dhe 52 mësues

Ministria e Arsimit dhe Shkencës informon se më pak se një përqind e nxënësve dhe stafit në shkollat ​​fillore dhe të mesme...

Nuk përjashtohet mundësia për mbylljen e kufijve, Prishtina shqyrton masa të reja kundër Kovid-19

Ministri i Shëndetësisë i Kosovës, Armend Zemaj deklaroi se autoritetet kompetente në vend po i shqyrtojnë të gjitha opsionet për ballafaqim me...

More Articles Like This