Ibrahimoviç: Nuk jam si ju, ky është vetëm fillimi

Must Read

Parashikimi i motit: Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm

Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm, bubullima...

Nëse të gjitha partitë shqiptare do të jenë në qeveri, Arjanit Hoxha do të lobojë që “Besa” të kalojë në opozitë

Nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në Qeveri, atëherë Lëvizja BESA do të dalë në opozitë. Kështu...

Xhandarmëria serbe patrullon në Kosovë/Karaçevë (Video)

Sot rreth orës 17:00, xhandarmëria serbe me tendencë destabilizimi, janë futur rreth 1 km në brendësi të...

Zlatan Ibrahimoviç ka shkruajtur emrin e tij në historinë e futbollit dhe arrin të ndryshojë fatin e skuadrave në moshën 38-vjeçare.

- Advertisement -

Milani i këtij sezoni i falet veteranit. Suedezi nuk është prej atyre që dorëzohet dhe së fundmi e ka konfirmuar se nuk ka ndërmend të ndalet me anë të një videoje që ka shpërndarë në rrjetet sociale.

“Ju mendoni se kam mbaruar, se karriera ime do të përfundojë së shpejti. Ju nuk më njihni mua! Mu desh të luftoja gjatë gjithë jetës time, askush nuk besonte tek unë, kështu që duhej të besoja te vetja. Disa njerëz donin të më thyenin, por më bënë më të fortë. Disa donin të më shfrytëzonin, por më bënë më të zgjuar. Tani mendoni se kam mbaruar? Për të gjithë ju, kam vetëm diçka për të thënë: Nuk jam si ju, sepse nuk jam në vendin tuaj. Unë jam Zlatan Ibrahimovic dhe ky është vetëm fillimi!”, ka thënë ai.

- Advertisement -

- Advertisement -

Latest News

Nëse të gjitha partitë shqiptare do të jenë në qeveri, Arjanit Hoxha do të lobojë që “Besa” të kalojë në opozitë

Nëse të gjitha partitë shqiptare hyjnë në Qeveri, atëherë Lëvizja BESA do të dalë në opozitë. Kështu thotë në kolumnën e tij...

Xhandarmëria serbe patrullon në Kosovë/Karaçevë (Video)

Sot rreth orës 17:00, xhandarmëria serbe me tendencë destabilizimi, janë futur rreth 1 km në brendësi të territorit të Kosovës në fshatin...

Numër rekord i të sapoinfektuarve me koronavirus në Shqipëri, punësohet kuadër plotësues mjekësor

Në Shqipëri është shënuar rekord i ri negativ   i rasteve pozitive me Kovid-19 në një 24 orësh,  nga fillimi i pandemisë  më...

Edhe në Itali vatër e re e virusit korona pas kthimit të disa tinejxherëve nga Kroacia

Dy vajza 18-vjeçare janë kthyer në qytetin italian Padova të infektuara me virusin korona pas pushimit veror në Kroaci, për çka 24...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com