I dashuri i bën dedikim romantik Gentës

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Ka tash e sa kohë që biznesmeni turk, Hysein Usta ia ka marrë zemrën bukuroshes Genta Ismajli.

Dyshja nuk ngurojnë që dashurinë e tyre ta shprehin përmes rrjeteve sociale.

Përmes fotografive të përbashkëta dhe dedikimeve të bukura, Genta dhe Hyseini po dëshmonjnë se janë të dashuruar kokë e këmbë.

Hyseini është i fundit që në Instagram së fundmi ka publikuar një fotografi të Gentës, teksa ka shkruar fjalë të zemrës për të.

“Jeta ime është e shkëlqyer sepse ti je me mua, më bën të lumtur edhe nëse ndihem i trishtuar dhe i lodhur. Buzëqeshja jote e bën jetën time të bukur dhe falë teje e gjithë errësira zhduket. Të dua sepse dashuria jote më çmend. Unë do të të dua deri në fund të jetës sime dhe dua të jem me ty gjithë jetën time”, ka shkruar Hyseini në InstaStory.

Kujtojmë se, në anën profesionale Genta është duke punuar në këngën e saj të re që do jetë bashkëpunim me reperin Fero, që pritet të dalë brenda këtij muaji./21Media

TË NGJAJSHME