Array

Hidhet ngjyrë mbi Gjykatën Kushtetuese (Video)

TË FUNDIT

Interi gjunjëzoi Milanin

Emocione, gola, sherr, karton të kuq, por në fund triumfon Inter. Derbi i Milanos në Kupën e Italisë vishet zikaltër...

Kosnett: Marrëveshja e Washingtonit mbetet në fuqi

Ambasadori i SHBA-së në Prishtinë Philip Kosnett ka folur për marrëveshjen e Uashingtonit ndërmjet Kosovës dhe Serbisë për normalizim...

Donald Trump krijon zyrën e ish-presidentit në Florida

Donald Trump nuk është më president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, por kjo nuk e ndalon atë të...

Thomas Tuchel do të zëvendësojë Lampardin

Thomas Tuchel është emëruar trajner i ri i Chelseat. Ai vjen në “Stamford Bridge” pas një periudhe dy vjeçare...

Biseda e parë telefonike Putin-Bajden

Presidenti i SHBA-së, Xho Bajden dhe homologu i tij rus, Vlladimir Putin, për herë të parë pas zgjedhjes së...

Protestuesit pasi mbërritën te Gjykata kushtetuese, kanë filluar një aksion ne shenje paknaqsie, duke hedhur ngjyrë të zezë mbi muret e objektit të Gjykatës.

Dhe tani protestuesit janë duke u drejtuar te objekti i KEDS-it.
Marshi i protestuesve po përcillet më brohorima./21MEDIA/

TË NGJAJSHME