Array

Hargreaves: Bayerni e fiton Championsin

Must Read

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me...

Në Kosovë ndihmë pa pagesë për mësues dhe nxënës

Për të ndihmuar mësimin nga distanca KALLXO.com ka lansuar platëformën e asistencës online për mësues dhe nxënësit.

Osmani në Bruksel në takime me përfaqësues të lartë të institucioneve të BE-së

Shkup, 28 shtator – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani që sot ndodhet për vizitë dyditore...
- Advertisement -

Ish-mesfushori i Anglisë, Owen Hargreaves mendon se skuadra e Pep Guardiolës do të fitojë trofeun e Championsit.

Ai ka thënë se ish-skuadra e tij, Bayern Munchen është më e mira.

- Advertisement -

Kampionët gjermanë e shkatrrën Porto (6-1) të martën për të siguruar kualifikimin në gjysmëfinale, pasi ndeshja e parë kishte përfunduar 3-1 në të mirë të portugezëve.

“Bayerni është ekipi më i mirë nga katër ekipe e mbetura. Barcelona është e fortë kur e ka posedimin e topit, por edhe Bayern e ka posedimin e madh. Barcelona është skuadër e mirë në sulem, por jo edhe në mbrojtje”, tha Hargeaves, i cili e ka fituar Champion Leaguen me Bayernin në vitin 2001 dhe me Manchester United në 2008.

- Advertisement -

Për një ditë policia ka dënuar 643 qytetarë për maska

Gjatë ditës së djeshme (27 / 28.09.2020) në territorin e Republikws sw Maqedonisë sw Veriut lidhur me masën për mosmbajtje tw mjeteve...

Në Kosovë ndihmë pa pagesë për mësues dhe nxënës

Për të ndihmuar mësimin nga distanca KALLXO.com ka lansuar platëformën e asistencës online për mësues dhe nxënësit. Në kuadër...

Osmani në Bruksel në takime me përfaqësues të lartë të institucioneve të BE-së

Shkup, 28 shtator – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani që sot ndodhet për vizitë dyditore pune në Bruksel, ku do...

Sot thuhen fjalët përfundimtare për rastin “Dhuna në Qendër”

Gjyqi për dhunën para Komunës së Qendrës në qershor 2013 vazhdon sot me fjalët përmbyllëse të palës mbrojtëse. Në...

Tërmet i ri në afërsi të Malit të Shenjtë

Tërmet me fuqi prej 4.6 ballëve sipas Rihterit, është regjistruar shkurt pas orës 7 sot në mëngjes sipas kohës lokale në pjesën...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -