Haradinaj: Kandidimi im për President, ofertë për të mbetur në Qeveri

Must Read

Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar këtë mbrëmje në Hasanbeg të Shkupit, afër...

Gjorgjija Sajkoski u zgjodh sekretar i ri i Përgjithshëm i VMRO-DPMNE-së

Komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së e zgjodhi Gjorgjija Sajkoski për sekretar të ri të përgjithshëm të partisë, në...

Pasqyrë ditore e gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të fundit, deri tani në botë 33.951.767 persona janë infektuar me koronavirusin e ri....
- Advertisement -

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, në emisionin “Prime Time” në Kanal10, tha se kandidimi i tij për President është oferët për të mbetur edhe më tutje në Qeveri.

Haradinaj shtoi se ka pasur takime me udhëheqësit e koalicionit qeverisës por edhe me udhëheqësit e PDK-së.

- Advertisement -

“Saherë që LDK dhe PDK diskutojnë për koalicion qeverisës, AAK mbetet e panevojshme, prandaj kandidimi për president është ofertë për të mbetur në Qeveri”, ka deklaruar Haradinaj.

- Advertisement -

Aksident në Hasanbeg, vdes sharraxhiu

Një motoçikletë dhe makinë për prerjen e drunjve janë aksidentuar këtë mbrëmje në Hasanbeg të Shkupit, afër shkollës fillore, raporton TV21.

Gjorgjija Sajkoski u zgjodh sekretar i ri i Përgjithshëm i VMRO-DPMNE-së

Komiteti qendror i VMRO-DPMNE-së e zgjodhi Gjorgjija Sajkoski për sekretar të ri të përgjithshëm të partisë, në seancën e sotme të mbajtur...

Pasqyrë ditore e gjendjes me Covid-19 në botë

Sipas të dhënave të fundit, deri tani në botë 33.951.767 persona janë infektuar me koronavirusin e ri. Si rezultat i Kovid-19, kanë...

Vritet një grua e punësuar në Ambasadën amerikane në Kiev

Një grua e cila ka qenë e punësuar në Ambasadën amerikane në Ukrainë u vra sot në një sulm në park në...

Merkel: 100 milionë dollarë për vendet në zhvillim për vaksinën kundër Covid-19

Kancelarja gjermane Angela Merkel premtoi sot 100 milionë dollarë ndihmë për vendet në zhvillim, me qëllim që të kenë qasje në vaksinën...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -