Grubi: Presim që së bashku ta realizojmë programin Qeveritar

Must Read

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me...
- Advertisement -

Zëvendëskryeministri dhe Ministri për Sistem Politik Artan Grubi, thotë se së bashku me kolegët tjerë të LSDM-së presin zbatimin e plotë të programit Qeveritar në përputhshmëri me pritjet e qytetarëve.

“Presim që bashkarishtë, bashkë me kolegët tanë nga Lidhja Social Demokrate si dhe kandidatët e ardhshëm për ministra ta zbatojmë programin të cilën e miratoi Kuvendi i Maqedonisë së Veriut, në përputhshmëri me pritjet e qytetarëve”, theksoi Artan Grubi, zëvendëskryeministër.

🔴Artan Grubi merr postin e zëvendëskryeministrit të parë

🔴Artan Grubi merr postin e zëvendëskryeministrit të parë

Gepostet von TV21 am Montag, 31. August 2020
- Advertisement -

Kompletohet kabineti qeveritar – Me 62 vota “pro” dhe 44 “kundër” votohen zvëvendësministrat

Me 62 vota "pro" dhe 44 "Kundër" në Kuvend u votuan dhe zëvendëministrat me çka u kompletua Qeveria e re.

Selmani: Të papranueshme ankesat e opozitës për vjedhje votash, duhet t’a mbronin votën! Po demotivoni votuesin!

"Ça të bëjmë ne na i vjedhin votat. Këtë argument unë nuk e pranoj. Z. Zejdi nëse unë...

Hoda: Të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është si të garosh me dhelprën

Analisti politik, Besim Hoda në emisionin Click Plus në TV21, deklaroi se të dalësh në zgjedhje me BDI-në, është e njëjtë si...

Qeveria nuk është legjitime, prandaj nuk e përkrahim, thotë deputeti i koalicionit ASH-AAA Skender Rexhepi

Deputeti i koalicionit ASH-AAA, Skender Rexhepi i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, thotë se Qeveria nuk është legjitime dhe prandaj...

Tottenham zbarkoi në Shkup, Gjoka: Nuk është e lehtë të përgatisish ekipin për një ndeshje me nivel të lartë

Trajneri Zhoze Murinjo së bashku me ekipin e tij arriti në Shkup. Shkëndija e Tetovës nesër në kuader të Europa Ligës do...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -