Gruaja e uron shqip Lorik Canën për ditëlindje

Must Read

Arrestohen dy persona në vendkalimin kufitar Qafë Thanë

Dy persona me nënshtetësi të Maqedonisë së Veriut janë arrestuar në pikën kufitare Qafë Thanë në pjesën...

Mickoski: I fillojmë bisedimet për formimin e një qeverie të re, por jo me çdo kusht

Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski paralajmëroi se në ditët në vijim do të kenë takime me partitë...

Asnjë kompani nuk është paraqitur për ta rrënuar objekti ilegal te “Mavrovasja”

Nuk është paraqitur asnjë operator ekonomik, në tenderin e shpallur nga Komuna e Çairit, për prishjen e...

Ish kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana sot feston ditëlindjen e 37-të. Me këtë rast një urim i veçantë ka ardhur nga bashkëshortja e tij italiane, Monica Ercoli. Ajo e ka uruar Lorikun në gjuhën shqipe. “Urime jeta ime…”, ka shkruar Monica në Instastory ku ka publikuar një fotografi të Lorikut. Loriku dhe Monica janë martuar në qershor të vitit 2014. Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali 4 vjeç dhe një vajze 7 mujashe./21Media

- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -
- Advertisement -

Latest News

Mickoski: I fillojmë bisedimet për formimin e një qeverie të re, por jo me çdo kusht

Lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski paralajmëroi se në ditët në vijim do të kenë takime me partitë që i fituan vendet e...

Asnjë kompani nuk është paraqitur për ta rrënuar objekti ilegal te “Mavrovasja”

Nuk është paraqitur asnjë operator ekonomik, në tenderin e shpallur nga Komuna e Çairit, për prishjen e objektit të ndërtuara pa leje...

Mickoski: Shtrenjtimi i energjisë elektrike është rezultat i punësimeve parazgjedhore, pagesave artificiale dhe politika antireformuese e pushtetit

Shtrenjtimi i energjisë elektrike në kohë të pandemisë është goditje serioze mbi standardin e shtetit dhe xhepin e qytetarëve. Hapi i tillë ...

Borisov: Do të ofroj një mundësi tërheqjeje, jam gati të largohem në çdo kohë

Unë jam gati të largohem në çdo kohë. Dhe për shkak meje, unë nuk dua të ketë tensione në asnjë mënyrë. “Unë...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com