Gruaja e uron shqip Lorik Canën për ditëlindje

TË FUNDIT

10 viktima dhe 403 raste të reja me Covid-19

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 2118 testime të realizuara 403 persona janë...

Shqipëri, 4 humbje jete dhe 641 të infektuar me virusin korona

641 raste të reja dhe 4 humbje jete është bilanci i 24 orëve të fundit nga pandemia Covid 19...

Rooney emërohet trajner i Derby County

Klubi i Futbollit Derby County ka njoftuar emërimin e Wayne Rooney si trajneri i ri i klubit. 35-vjeçari merr...

KE-ja është për vendosjen e vërtetimit evropian për vaksinim

BE-ja mbështetë vendosjen e vërtetimit për vaksinim kundër koronavirusit të ri që do të ishte “njohur në mënyrë të...

Biden zbuloi paketën e ndihmës 1.9 trilion dollarë

Presidenti i zgjedhur i Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA) Joe Biden ka zbuluar paketën e ndihmës prej 1.9...

Ish kapiteni i kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana sot feston ditëlindjen e 37-të. Me këtë rast një urim i veçantë ka ardhur nga bashkëshortja e tij italiane, Monica Ercoli. Ajo e ka uruar Lorikun në gjuhën shqipe. “Urime jeta ime…”, ka shkruar Monica në Instastory ku ka publikuar një fotografi të Lorikut. Loriku dhe Monica janë martuar në qershor të vitit 2014. Ata janë prindër të dy fëmijëve, një djali 4 vjeç dhe një vajze 7 mujashe./21Media

TË NGJAJSHME