Goli në minutat e fundit, Shqipëria humb në Tel-Aviv

TË FUNDIT

Ka përfunduar ndeshja mes Izraelit dhe Shqipërisë që u luajt mbrëmjen e sotme në  Tel-Aviv. Shqipëria është ndëshkuar me rezultatin 2-1.

Pjesa e parë u mbyll pa gola, por në nisje të pjesës së dytë Izraeli shënoi duke ndëshkuar Shqipërinë.

Myro Uzuni barazoi për kuqezinjtë në minutën e 88. Ndërkohë në minutat e fundit Izrali shënoi golin e fitores.

error: Content is protected !!