Gold AG dhe Shyhrete Behluli me duet të ri

TË FUNDIT

Përmes njoftimeve në rrjetet sociale, Gold AG dhe Shyhrete Behluli kanë bërë të ditur se po vijnë me bashkëpunimin e radhës.

Ata kanë publikuar një fotografi të përbashkët në profilet përkatëse duke treguar ardhjen e projektit të ri.

Në përshkrim bëhet e ditur se kënga e re do të publikohet më 7 qershor në orën 18:00.

Arian Agushi dhe këngëtarja e mirënjohur e kanë realizuar një sërë bashkëpunimesh në të kaluarën.

Duetet ndërmjet tyre kanë qenë shumë të suksesshme, prandaj nuk ka dyshim se edhe ky realizim do të pritet mirë nga fansat e tyre.

TË NGJAJSHME