Gjermani, përleshje në stacionin e autobusit, vritet një 28 vjeçar

TË FUNDIT

Thellohet bilanci tragjik i tërmetit në Indonezi, numri i viktimave shkon në 67

Të patën 67 persona kanë humbur jetën dhe qindra u lënduan kur një tërmet i fuqishëm ndodhi në ishullin...

Kosovë, Avdullah Hoti kërkon debat publik me kundërshtarët

Kryeministri në detyrë Avdullah Hoti, i cili edhe është i nominuar për kryeministër nga LDK në zjgedhjet e 14...

Hoti: Vjosa Osmani dje ka mbyllur të ardhmen e saj politike

Kandidati për kryeminister nga radhët e LDK-së, Avdullah Hoti në emsionin “Argument Plus” në RTV21 komentoi edhe vendimn e...

Britania mbyll të gjitha korridoret e udhëtimit

Mbretëria e Bashkuar do të mbyllë të gjitha korridoret e udhëtimit nga e hëna në mëngjes për të “mbrojtur...

I dashuri turk i Genta Ismajlit bën tatuazh në trup shqiponjën

Një ndër çiftet më të komentuara është Genta Ismajli dhe Huseyin Usta. Që prej momentin që ata e bënë publike...

Një skenë e krimit ka ndodhur pranë një stacioni të autobusit në Augsburg të Gjermanisë.

Një 28 vjeçar u vra pas një grindjeje që pati me një çift.

Fillimisht viktima ishte plagosur por, nuk arriti tu mbijetojë plagëve.

Siç njoftoi policia të shtunën, burri vdiq në vendin e ngjarjes. Çifti thuhet se iku në këmbë menjëherë pas mosmarrëveshjes të premten në mbrëmje, transmeton tv21.tv.

Zona përreth stacionit të autobusit në rrethin Pfersee të Augsburgut ishte rrethuar për disa orë të premten në mbrëmje pas krimit. Policia kriminale po heton vrasjen.

Historiku i aktit dhe rrjedha e saktë e ngjarjeve ishin fillimisht të paqarta. Policia nuk dëshironte të komentonte për shkakun e vdekjes./21Media

  • Tags
  • 3

TË NGJAJSHME