Gjatë tre ditëve të ardhshme disa vende të Shkupit pa energji elektrike

Must Read

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi...
- Advertisement -

Nga “EVN Maqedoni” SHA njoftojnë se këtë fundjavë dhe të hënën për shkak intervenimeve të planifikuara teknike në elektro sistemin e qytetit të Shkupit, pa energji elektrike do të mbeten disa komuna të Shkupit.

Nesër dhe pasnesër, në periudhën nga ora 08:00 deri në orën 18:00, disa nga përdoruesit, me ndërprerje të herëpashershme afatshkurtra dhe afatgjata të objekteve afariste dhe jotregtare, në zonën industriale “Pintia”, nga OHIS-i deri në hyrje të Draçevës, komuna Kisela Voda.

- Advertisement -

Të hënën në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 12:00, pa energji elektrike do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve në fshatin Vollkovë, fshatin Oramn dhe shfrytëzuesit e rrethinës së NN “Granit”.

Në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 13:30 të hënën, pa energji elektrike do të jenë një pjesë e shfrytëzuesve nga rruga Pandil Shishikov, nr 7 (banesa numër 1), komuna e Aerodromit.

- Advertisement -

Në periudhën prej orës 09:00 deri në orën 13:00 të hënën pa energji elektrike do të jenë një pjesë  shfrytëzuesve të tërë fshatit Osiniçan, komuna e Sopishtes. 

- Advertisement -

Kasami: Ministritë me të cilat do të udhëheqë Besa do të jenë në shërbim të qytetarëve

Kryetari i Lëvizjes Besa, Bilall Kasami, në emisionin Click Plus në TV21, premtoi se dikasteret që do t’i udhëheqë Lëvizja Besa do...

Deputetët e Besës asnjëherë nuk kanë qenë pjesë e grupit parlamentar të LSDM-së – thotë Bilall Kasami në Click Plus

Deputetët e Lëvizjes Besa në Kuvend janë të paraqitur si grup parlamentar i Lëvizjes Besa, kështu deklaroi kreu i Lëvizjes Besa, Bilall...

Kasami në Click Plus: Shumica parlamentare do të rritet, deputetë opozitarë do të na bashkohen

Kryetari i Lëvizjes Besa në emisionin Click Plus tha se shumica parlamentare do të rritet. Ai theksoi se deputetët opozitarë do t’i...

Kuvendi votoi ndryshimet Ligjore për arsimin fillor dhe të mesëm

Me 61 vota  "pro", asnjë "kundër" dhe 28 "abstenime", Kuvendi miratoi Ligjin për ndryshimet në Ligjin për arsimin fillor dhe me 61...

Parandalohet një incident i ri në Spitalin e Strumicës, pasi që një foshnje 9 muajsh ndërroi jetë

Pasditen e sotme rreth orës 16 në repartin për fëmijë pranë Spitalit të Strumicës ka ndërruar jetë një foshnje nëntë muajsh nga...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -