Gati kënga e re nga Bebe Rexha

TË FUNDIT

Një ndër emrat më të njohur të industrisë muzikore padyshim që është edhe Bebe Rexha, shqiptarja me famë ndërkombëtare.

Ajo tash e disa kohë ka paralajmëruar projektin e saj muzikor të radhës në mënyra të ndryshme.

Kurse, mbrëmë ajo përmes një postimi në Instagram tregoi datën e lansimit dhe titullin e projektit të ardhshëm muzikor.

“Sacrifice” quhet kënga e re që pritet të publikohet në platforma dixhitale me 5 mars.

TË NGJAJSHME