Florian Marku publikon video pas ndeshjes së mbrëmshme

TË FUNDIT

Janë mbledhur mjetet e nevojshme për Noarin 3-vjeçar

Të afërmit e Noarit 3-vjeçar, që vuan nga tumori në veshkë, njoftojnë se, janë mbledhur mjetet e nevojshme për...

Qeveria e zgjeruar, VMRO-ja ndryshoi qëndrim, PLD-ja tha “jo”, për ASH-në ky është blof

https://youtu.be/MfaEpYyR6Xw Pasi që e mori besimin në Kuvend, dje kryeministri Zoran Zaev i ofroi opozitës që të jetë pjesë e...

Çairi dhe Saraji festojnë 7 Marsin, të pranishëm Mexhiti dhe Bexheti, por jo funksionarët e lartë BDI-së

https://www.youtube.com/watch?v=Wn3dB3j4U-Y Se po vazhdojnë fërkimet brenda BDI-së, kjo u pa edhe sot në shënimin e festës së 7 marsit, në...

Qendër terapie me protone për pacientët e vegjël me sëmundje të rënda

Një qendër e terapisë me protone për trajtimin e pacientëve të vegjël me kancer pritet të nisë funksionimin në...

Asfaltimi i autostradës Shkup-Bllacë ende s’ka filluar

https://www.youtube.com/watch?v=juo8archIpw Shumë fjalë, shumë premtime e fotografi, por asfaltimi i dy kilometrave rrugë, në autostradën Shkup-Bllacë ende nuk ka filluar...

Boksieri, që bëri krenar çdo shqiptar për lojën e tij, ka falënderuar fansat për mbështetjen që ia kanë dhënë dje.

Duke shpërndarë një video ku ai është në ring, ka shkruar se jep shpirtin sa herë që futet në rind, për të gjithë që e përkrahin me shpirt, shkruan TV21.

“Ju falënderoj nga zemra te gjithëve per përkrahjen. Jap shpirtin sa here qe futem ne ate ring per vete, per familjen edhe per te gjithë ju qe me përkrahni me gjithë shpirt”, ka shkruar Marku ndërkaq ka publikuar edhe video nga ndeshja.

Ndërkaq, nëpërmjet një shkrimi të mëhershëm, ai ka uruar Rylan Charlton.

E të gjitha këto shkrime, ai i bëri në shqip./TV21

TË NGJAJSHME