Filipçe flet për masat e reja restriktive për mborjtje nga virusi korona

TË FUNDIT

Tetovë, me fishekzjarre festojnë 108 vjetorin e pavarësisë së Shqipërisë

Në sheshin Iliria në Tetovë me fishekzjarre po festohet 108 vjetori i pavarësisë së Shqipërisë.

41 viktima dhe 1022 të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara,...

Black Friday, turma me qytetarë për të blerë! Filipçe: Duhet të jeni të durueshëm

https://youtu.be/nbNvO7FY5U0 Turma të mëdha vërshuan qendrat tregtare të Shkupit ditën e djeshme....

Dita e tretë e protestave të VMRO-DPMNE-së! Mickoski: Këtë fundjavë në Sofje copëtohet identiteti

https://youtu.be/XC1qXQ8Ckcw Zoran Zaev është duke përgatitur një dështim kombëtarë, por nga secili...

Jeton e vetme në një dhomë konvikti! E përmalluar për fëmijët kërkon ndihmë

https://youtu.be/4QLTvlEr72E Kjo është Zana Kuqi nga Tetova. Ajo jeton...

Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe në pres konferencë për media bëri të ditura masat e resa restriktive për mbrojtje nga virusi korona.

Filipçe theksoi se mbajtja e maskave mbrojtëse nga korona virusi është e detyrueshme edhe në ambient të hapur. Ai gjithashtu bëri të ditur se ndalohet grumbullimi i më shumë se 4 personave. Ndalohet grumbullimi në hapësira të hapura pas orës 22, në parqe.

🔴Министерот Венко Филипче се обраќа на медиумите

🔴Министерот Венко Филипче се обраќа на медиумите

Gepostet von TV21 am Donnerstag, 8. Oktober 2020
  • Tags
  • 2

TË NGJAJSHME