FIFA dënon Juventusin për Medhi Benatia-n

Must Read

SHBA dërgon përforcime në Siri pas përplasjeve me forcat ruse

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë shtuar praninë ushtarake në pjesën verilindore të Sirisë pas një...

623 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në territorin e vendit gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 623 gjoba për mosmbajtjen e maskës....

Grubi, Filipçe dhe Nuredini për vizitë në spitalin e Gjinekologjisë në Çair

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive Artan Grubi dhe ministrat e...
- Advertisement -

Janë bërë 1 vjet e gjysmë që kur Medhi Benatia u largua nga Juventus për tu bashkuar me skuadrën nga Katari, Al Duhail, për një shumë prej 8 milionë euro.

Juventus-i ka marrë një dënim pikërisht për këtë transferim të Benatia-s te Al Duhail. FIFA ka dënuar kampionin italian me një shumë prej 37 mijë e 200 euro.

- Advertisement -

Shkaku i këtij dënimi është një klauzolë që Zonja e Vjetër i ka vendosur mbrojtësit.

Paris Saint Germain, Roma, Lazio, Milan dhe Inter kanë qenë skuadrat që i ka vendosur Juve në klauzolë te Al Duhail për mos ta shitur Benatia-n.

- Advertisement -

- Advertisement -

SHBA dërgon përforcime në Siri pas përplasjeve me forcat ruse

Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë shtuar praninë ushtarake në pjesën verilindore të Sirisë pas një numër përleshjesh me forcat ruse...

623 gjoba për mosmbajtjen e maskës

Në territorin e vendit gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 623 gjoba për mosmbajtjen e maskës. Ministria...

Grubi, Filipçe dhe Nuredini për vizitë në spitalin e Gjinekologjisë në Çair

Zëvendëskryeministri i parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie midis Bashkësive Artan Grubi dhe ministrat e Shëndetësisë dhe të Mjedisit Jetësor...

Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me vranësira

Moti në vend do të jetë i ndryshueshëm me vranësira me periudha diellore më shpesh në pjesët veriore dhe pasdite. Paradite veçanërisht...
- Advertisement -

More Articles Like This

- Advertisement -