Festivali i RTSH-së fton krijuesit për konkurrim

МË SHUMË

Pendarovski: Në historinë e shtetit, presidenti nuk është zgjedhur pa mbështetje nga të dy blloqet e mëdha

Në historinë e shtetit, presidenti i nuk është zgjedhur pa mbështetjen e cilitdo qoftë nga dy blloqet e mëdha,...

Dimitrov: Publikisht kërkova që të hetohet lajmi i rrejshëm për dorëheqje, dhe është dorëzuar kërkesë deri te PP

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se për lajmin e rrejshëm...

Ministri Dimitrov takohet me eurodeputetët Çollosh dhe Quçuk

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot u takua me eurodeputetët e grupit politik “Ripërtëritje e Evropës” Daçijan...
- Reklama -

Edicioni i 54 i Festivalit të RTSH-së që do të përzgjedhë këngën më të mirë për Eurosong tashmë fton krijuesit që të marrin pjesë me krijimet e tyre, të cilat duhet ti përmbahen kritereve që tashmë janë të fituara nga kjo garë.

Në këtë festival kanë të drejtë të marrin pjesë të gjithë këngëtarët që janë mbi 16 vjeç, thuhet në njoftimin, duke specifikuar se edhe me sa krijime kanë të drejtë të marrin pjesë të gjithë krijuesit që e synojnë këtë garë.

- Advertisement -
- Reklama -

Lajmet më të reja

Pendarovski: Në historinë e shtetit, presidenti nuk është zgjedhur pa mbështetje nga të dy blloqet e mëdha

Në historinë e shtetit, presidenti i nuk është zgjedhur pa mbështetjen e cilitdo qoftë nga dy blloqet e mëdha,...

Dimitrov: Publikisht kërkova që të hetohet lajmi i rrejshëm për dorëheqje, dhe është dorëzuar kërkesë deri te PP

Ministri i Punëve të Jashtme Nikolla Dimitrov në profilin e tij në Fejsbuk publikoi se për lajmin e rrejshëm për gjoja dorëheqje të tij...

Ministri Dimitrov takohet me eurodeputetët Çollosh dhe Quçuk

Ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov sot u takua me eurodeputetët e grupit politik “Ripërtëritje e Evropës” Daçijan Çollosh nga Rumania, kryesues me...

 Pendarovski: Spastrimi në gjyqësi me ndihmën e ekspertëve të huaj

Presidenti Stevo Pendarovski është ithtar për proces të spastrimit në gjyqësi që do të realizohej me ndihmë ndërkombëtare edhe atë nga BE-ja. Pendarovski thotë...

Aktvendimi i tretë për “Syri i gjarprit”, katër të liruar dhe katër dhjetë dënime me kusht për të akuzuarit

Pas 13 viteve në labirintin e gjykatave – sot edhe një aktvendim për rastin “Syri i gjarprit”. Janë shqiptuar katër aktvendime për lirim dhe...
- Reklama -
- Reklama -
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com