Ermal Mamaqi tregon se cila ka qenë puna e tij e parë

TË FUNDIT

Është një prej artistëve me të pëlqyer dhe jo vetëm, ai përveç në muzikë e aktrim, vetën e dëshmoi edhe në moderimin e emisioneve.

Ermal Mamaqi, njëra prej figurave më kyçe të showbizit shqiptar, tregoi se për të arritur deri këtu, fillimisht punoi si kamerier.

Këtë detaj, por edhe shumë të tjera për jetën e karrierën e tij, Mamaqi i zbuloi për emisionin In&Out në RTV21, ku foli për promovimin e librit të tij “Në garë me vetën”.

Andaj për këtë e shumë të tjera, intervistën e plotë mund ta ndiqini sonte duke filluar nga ora 19:30 në In&Out në RTV21./21Media

error: Content is protected !!